Rozwój Warszawa

17.02.2016

Barwy

Opis klubu dodany przez:

Klub powstał z myślą o młodych ludziach, którzy mają sportowe marzenia, jednak nie mogą ich zrealizować z powodu braku wsparcia i odpowiednich warunków.

Celem klubu jest stworzenie tych odpowiednich i profesjonalnych warunków do uprawiania piłki nożnej.Misją klubu jest szukanie utalentowanych zawodników na warszawskich osiedlach, w szkołach i domach dziecka.Zadaniem Klubu będzie zapewnienie zawodnikom wparcia mentalnego, pomoc finansowa, dobre warunki w klubie i stworzenie perspektyw przyszłości sportowej.

Klub rozpoczyna swoją działalność od stworzenia Drużyny Młodzieżowej w seniorskich rozgrywkach Mazowieckiego Związki Piłki Nożnej.

DRUŻYNA MŁODZIEŻOWA (U-23)Wielu utalentowanych młodych zawodników w wyniku braku wsparcia i bez perspektywy rozwoju kariery sportowej, rezygnuje z uprawiania piłki nożnej.Przede wszystkim celem klubu jest odszukanie w całej Warszawie i okolicach miasta zawodników takich, którzy mieli lub mają potencjał piłkarski.Stworzenie drużyny z wyselekcjonowanych, młodych, utalentowanych zawodników w przedziale wiekowym od 16 do 23 roku życia.Wystartowanie w rozgrywkach 7 lub 8 Ligi Polskiej.Drużyna do lat 23 jest wielką szansą dla zawodników do powrotu, uprawniania piłki nożnej i znalezienia zmarnowanych talentów piłkarskich.

Masz potencjał? Nie rezygnuj z piłki! Przyjdź na trening do Rozwoju Warszawa! Stwórz razem z nami piękną historie!