Dobra gra, ale brak skuteczności!

W sobotnim Ogólnopolskim turnieju w Kobyłce , zaprezentowaliśmy się z dobrej strony ale niestety zabrakło nam skuteczności i trochę szczęścia.

W pierwszym meczu turnieju zmierzyliśmy się z bardzo mocną drużyną Drukarza, dzielnie walczyliśmy ale niestety przegraliśmy 2-0. (Niespełna rok temu graliśmy z nimi w półfinale Talent Cup i wysoko przegraliśmy 5-0 , a w tym meczu walczyliśmy jak równy z równym).

W drugim meczu zagraliśmy z Dolcanem Ząbki, w tym meczu byliśmy drużyną zdecydowanie lepszą, stworzyliśmy bardzo dużo sytuacji po którym powinniśmy strzelić bramki. Przeciwnik stworzył trzy sytuacje bramkowe i strzelił dwie bramki, nam udało się tylko jedną choć mogliśmy dużo więcej. Bramkę zdobył Mateusz Kruk.

W trzecim meczu graliśmy z drużyną Młode Orły Pułtusk, w tym meczu również zaprezentowaliśmy festiwal niewykorzystanych sytuacji, mimo, że dwa razy obejmowaliśmy prowadzenie , zremisowaliśmy 3-3, mimo że w ostatnich dwóch minutach mieliśmy trzy stuprocentowe sytuacje. Bramki zdobyli Dawid Smoliński, Mateusz Kruk, Paweł Korona.

W czwartym meczu walczyliśmy o awans do następnej rundy z drużyną gospodarzy Wichrem Kobyłką, mimo że po raz kolejny byliśmy drużyną lepszą, dwa indywidualne błędy pozbawiły nas awansu, remis 2-2. Dwie bramki zdobył Mateusz Kruk.

Mimo braku awansu i dużego niedosytu, trzeba cieszyć się z postępu naszych chłopców, to był nasz trzeci turniej na hali, pierwszy był w Nadarzynie , drugi na Targówku, ale w tym turnieju graliśmy zdecydowanie najlepiej, w każdym meczu (oprócz Drukarza) byliśmy drużyną, która prowadziła grę i atakowała, większość bramek straciliśmy po kontrach przeciwników.

Proszę Rodziców o odwiedzenie zakładki "Dla Rodziców"