Plany na rundę wiosenną!

Poniżej przedstawiam plany na rundę wiosenną.

Do końca marca trenujemy tak jak dotychczas w poniedziałek i czwartek o 18:30 na boisku w Lesznowoli, we wtorki o 18:00 w Łazach.

W terminie od 19 do 24 marca będę przebywał na stażu trenerskim w Akademii Piłkarskiej Zagłębia Lubin dlatego na treningach będzie za mnie zastępstwo.

1 kwietnia startują rozgrywki Ligi MZPN w której wystąpią dwie nasze drużyny, na mecze będzie powoływanych po 12 zawodników.

Od kwietnia również wracamy do treningów na boisku w Nowej Woli, treningi będą odbywały się w poniedziałki,wtorki i czwartki o 18:30.

Przed majówką 29 Kwietnia weźmiemy udział w Eliminacjach Klubowych Mistrzostw Polski, które odbędą się w Grójcu. Zagramy w Grupie C z drużynami: Legia Soccer Schools, UKS Młodzik 18 Radom, Mazowsze Grójec, AP Marcovia Marki, Bemowski Klub Sportowy 7, TKS Bóbr Tłuszcz, MLKS Widok Skierniewice, LUKAM Skoczów, UKS TKM - Tomice Kąty. Cztery najlepsze drużyny z grupy awansują do finałów, które odbędą się 11 czerwca na głównej płycie stadionu Legii Warszawa. Na turniej zostanie powołanych 12 zawodników.