Porażka z FCB EV II.

W Niedzielę rozegraliśmy kolejny mecz w Lidze FCB EV, tym razem naszym przeciwnikiem była druga drużyna Barcelony.

Niestety ponieśliśmy porażkę 10-4, choć w pierwszej połowie dwa razy prowadziliśmy , ale niestety dużo prostych błędów indywidualnych i straciliśmy dużo nie potrzebnych bramek.

Mimo porażki z każdym meczem nabieramy cennego doświadczenia i uczymy się grać i z meczu na mecz każdy z zawodników robi postępy mniejsze czy większe ale robi.

Do tego meczu niestety źle podeszliśmy, ponieważ Chłopcy przed meczem mówili mi , że ta Barcelona jest słabsza niż ta co graliśmy przed Świętami, więc nie byli odpowiednio zmotywowani, musimy pamiętać o tym, że do każdego meczu podchodzimy tak samo , nie ma lepszych czy gorszych , to my musimy dać z siebie wszystko.

FCB EV 10-4 FC Lesznowola

br. J. Staszewski x2, A. Sosnowski x2