Informacje!

Od 6 marca treningi będą odbywały sie na dworzu na sztucznych boiskach. Szczegółowy plan podam w przyszłym tygodniu.

Nawiązaliśmy współpracę z Trenerem przygotowania motorycznego, który będzie pomagał nam w nadzorowaniu i monitorowaniu pracy naszych zawodników. Na początek naszej współpracy Trener będzie chciał przeprowadzić testy naszym zawodnikom. Niestety za Testy będzie trzeba zapłacić, koszt testów to 50 zł od zawodnika, oczywiście jeżeli ktoś nie będzie chciał robić testów to nie ma takiego obowiązku. Testy pomogą nam w dalszej pracy i będziemy mogli lepiej monitorować pracę zawodników. Będziemy chcieli przeprowadzać takie testy dwa razy w roku.

Testy, które przeprowadzimy to szybkość 5/10/20m, zwinność 5-0-5m, moc - skok w dal z miejsca oraz FMS (przysiad, aslr,pompka) do tego testu zostaną opracowane dla każdego zawodnika ćwiczenia korekcyjne. Testy będą przeprowadzone na fotokomórkach aby wyniki były jak najdokładniejsze.

Kolejną rzeczą są rollery , które ostatnio zaczęliśmy używać po treningu. Rollery inaczej wałki automasażu służą do szybszej regeneracji mięśni. Chcielibyśmy namówić Państwa do zakupu takiego wałka do domu aby chłopcy mogli się masować po każdym treningu i meczu. Wałki można kupić w sklepach sportowych oraz przez internet. My z naszej strony możemy zapewnić Państwu darmowe szkolenie dla Rodziców aby można było nadzorować ćwiczenie Dzieci. Szkolenie poprowadzi Trener Personalny i właścicielem firmy MOVO training zajmującą się sprzedażą takich wałków. Firma Movo przygotowała zniżkę dla naszych zawodników na wałki i jeżeli ktoś będzie chciał zakupić od nich wałki to cena wynosi 89zł. Prosiłbym aby nie kupować wałków przed szkoleniem, Trener Państwu podpowie na co zwrócić uwagę przy zakupie takiego wałka aby był odpowiedni dla chłopców w wieku 10 lat.

W związku z powyższymi informacjami na najbliższych treningach będziemy zbierać listę osób chętnych na testy oraz na szkolenie!!!

Kolejną ważną informacją jest to, że ze względu na jak najlepszy rozwój naszych zawodników od Kwietnia nastąpi podział naszej drużyny na grupę A,B i C, grupa A i B będzie rywalizować w rozgrywkach ligowych, grupa C będzie rozgrywała mecze sparingowe. Na podział będzie miała wpływ: dotychczasowa praca na treningach, obecność na treningach, wyniki testów i zaangażowanie.