5 miejsce w Delta Cup!

W sobotę wzięliśmy udział w turnieju Delta Cup rocznika 2008.

W pierwszy meczu w grupie zmierzyliśmy się z drużyną Delty II Warszawa i po zaciętym meczu wygraliśmy 1-0 po bramce Mateusza Kruka. W drugim meczu odnieśliśmy drugie zwycięstwo tym razem z drużyną Respekt Halinów 2-0 po bramkach Janka Staszewskiego i Antka Sosnowskiego. W rewanżowym meczu z drużyną Delty II Warszawa wygraliśmy zdecydowanie 4-0 po trzech bramkach Antka Sosnowskiego i jednej Janka Borowca dzięki czemu zapewniliśmy sobie pierwsze miejsce w grupie. W ostatnim meczu w grupie odnieśliśmy niestety porażkę 1-0 z drużyną Respekt Halinów, choć gdybyśmy wykorzystali wszystkie sytuacje mogliśmy wygrać spokojnie ten mecz.

Po wyjściu z grupy z pierwszego miejsca w ćwierćfinale trafiliśmy na drugą drużynę grupy B zespól Champion.

Mimo dobrego początku meczu, ponieśliśmy niestety porażkę 3-0, wszystkie trzy bramki straciliśmy z kontry. W tym meczu zagraliśmy zbyt indywidualnie, i po stracie pierwszej bramki za szybko się poddaliśmy.

W całym turnieju zajmujemy 5 miejsce co jest dobrym wynikiem, zrobiliśmy krok do przodu w porównaniu do poprzedniego turnieju Delta Cup.