Porażka i wygrana z KS Ursynów!

W Niedzielę rozegraliśmy dwa sparingi z drużyną KS Ursynów.

W pierwszym meczu niestety ponieśliśmy porażkę 3-0, choć z przebiegu gry na nią nie zasługiwaliśmy. Niestety brak krycia przy stałych fragmentach gry, spowodował stratę trzech bramek, dwie pierwszy padły po rzucie rożnym, trzecia po aucie. Sama gra wyglądała nieźle, dobrze graliśmy w odbiorze piłki, stwarzaliśmy sobie sytuacje bramkowe, choć dużo ich nie wykorzystaliśmy. Na duży plus zasługuje fakt, że co raz częściej dostrzegamy swoich partnerów i gramy zespołowo.

FC Lesznowola 0-3 KS Ursynów

W drugim meczu, po momentami bardzo dobrej grze wygraliśmy 6-5, pierwsze dwie kwarty były w naszym wykonaniu bardzo dobre, prowadziliśmy w nich 4-0, niestety rozluźnienie i zlekceważenie przeciwnika doprowadziło do tego, że pod koniec 4 kwarty był remis 5-5, ale w ostatniej minucie meczu, Franek zachował zimną krew i strzelił zwycięską bramkę.

Gra w obronie przez większość meczu wyglądała dobrze, na pochwałę zasługuje szczególnie Wiktor, który w tym meczu był jednym z najlepszych zawodników. Dobrze wprowadzaliśmy piłkę od bramkarza,  tworzyliśmy składne akcje i byliśmy bardzo skuteczni w ataku.

FC Lesznowola 6-5 KS Ursynów